Co říkali v TV

TIP: nové stránky o veganství a web ticháRadost.cz

Co říkali v TV

<<

 

Bylo vědecky potvrzeno renomovanými odborníky a celosvětovým výzkumem, že elektromagnetismus v okolí vysokonapěťových vedení zcela zjevně ovlivňuje a poškozuje orientační systém zvířat. Výzkum dokázal, že zvířata mají kromě běžných smyslů také smysl pro magnetickou orientaci v terénu, a tento smysl je nejméně 50 metrů v okolí techto vodičů zcela paralyzován.

To znamená, že takový jelen, pokud právě není pronásledován myslivcem, pytlákem nebo Jaromírem Bláhou z Hnutí duha, snažícím se mu na kůži vlepit štempl "přemnožený", zamíří na chutný jetel, a najednou zjistí, že je z toho jelen, protože se náhle ocitne někde úplně jinde, třeba na jedovaté řepce /..kráva si dokonce musí říci - "to jsem teda kráva"../.


     Naše hrubé smysly a ještě hrubější přístroje měří zatím jen ještě hrubější energie. Jakou představu máme o tom, jaký komplexní vliv na náš život, myšlení a cítění mají ty spousty záření, v nihž jsme permanentně ponořeni? Jsme jako ty párky v mikrovlnné troubě, které však nechápou zatím nic víc, než to, že se zahřívají....


     Víme, jak málo víme. Znalost funkce vlastního mozku zahrnuje jen několik procent z jeho kapacity. Neuronální sítě pracují s nesmírně jemnými a složitými bioelektrickými procesy, jejihž sebemenší poškození vede k ohromným zdravotním postižením na úrovni "hrubého těla". O ještě jemnějších a hlubších zákonitostech nevíme nic.

Přesto mnozí vědci stále mluví o neškodnosti těchto záření. To jsou ovšem ti, kdo neregistrují nic jemnějšího, než jaderný výbuch. A ti tvoří a pod lobbystickým tlakem také mění /směrem k horšímu/ obecné hygienické normy. Zdá se, že nikoliv jen globální, ale také přímo naše osobní oteplování bude vesele pokračovat k tropickým hodnotám.
                                                                  Karel z Ráje

<<